Piękne mieszkanie dla 2 dorosłych i 1 lub 2 dzieci. Balkon ma piękny widok na morze i stare miasto Rab.
Skvělé místo. Předčilo naše očekávání. Majitelka je velmi milá, poradí, vše ukáže. Apartmany má čisté, jsou pěkné. Nic nám nechybělo. Pokud pojedeme na Rab, rozhodně jedině sem! Děkujeme za velmi příjemný pobyt :)